5 Basit Teknikleri için allahümme salli ala seyyidina muhammed

Tanrıümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammedin kema barekte ala İbrahime inneke hamidün mecid.

Meali: Cenabıhak’ım! Efendimiz Muhammed’e ve evlad u iyaline Senin nezdindeki kemalat adedince ve O’ndaki kemalata yarıkşacak tarzda namaz eyle.

Meali: Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e ve evlad u iyaline Senin nezdindeki kemalat adedince ve O’ndaki kemalata cerihaşacak tarzda namaz eyle.

O’nun ve ehl-i beytinin ruhlarına bizlerden selam ve esenlikler ulaştır. O’na merhamet eyle. O’nu uğurlu kıl ve O’na haşr ve hüküm hasetne kadar ongun ferah selam eyle.

Cenabıhakümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammedin fiyl evveliyn vel ahiriyn ve fil meleil ala ila yevmiddiyn.

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Tanrıümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali muhammedin salaten tünciyna biha min cemiy’ıl ehvali vel afat* Ve takdıy lena biha cemiy’kızıl hacat* Ve tütahhiruna biha min cemiy’ıs seyyiat* Ve terfeuna biha indeke a’led deracat* Ve tübelirliğuna biha aksal ğayati min cemiy’ıl hayrati fil dirimsel ve ba’del memat*İnneke ala külli şey’in kıymet* Bi rahmetike ya erhamer rahımiyn* Hasbünallahü ve nı’melvekil* Nı’mel Mevla ve nı’men nesıyr*Ğufraneke Rabbena ve ileykel masiyr*

ALLAHumme salli ala seyyidina Muhammedin mahtelefel-melevani ve teakabel-asarani ve kerraral-cedidani vestekbelel-ferkadani ve belirliğ ruhahu ve ervaha ehl-i beytihi minnat-tahiyyete vesselame verham ve barik ve sellim aleyhi ve aleyhim teslimen kesiran kesira.

Tanrıümme salli ala seyyidina ve mevlana Muhammedin bil guduvvi vel asali. Tanrıümme salli ala seyyidina ve mevlana Muhammedin adeder rimali. Allahümme salli ala seyyidina ve mevlana Muhammedin more info adeden nisai verricali.

Tanrıümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammedin verham Muhammedin ve ale Muhammedin ve barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammedin kema salleyte ve rahimte ve barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime fil alemine inneke hamidün mecid.

Allahumme salli ala seyyidina Muhammedin tıbbil’kulubi ve devaiha ve afiyetil, abdani ve şifaiha ve nuril’ebsari ve ziyaiha ve ala alihi ve more info sahbihi ve sellim.

“Ki bu salavatı bir nöbet okursa yetmiş bin alfabecı melek bin sabahleyin sevabını yazmaktan yorulurlar.”

Allahumme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve Resulike ve alel’muminine vel’muminati vel’muslimine vel’muslimati.

ve barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammedin hatta la yebka minel bereketi şey'ün. Ve sellim ala Muhammedin hatta la yebka minesselami şey'ün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *